Kniha návštev

Dátum: 28.09.2018

Vložil: Patrícia a Peter - svadba HALIGOVCE 25.8.2018

Titulok: Patrícia a Peter

veľké ĎAKUJEME tej najlepšej hudobnej skupine široko ďaleko...títo milí, srdeční hudobníci dokážu urobiť takú perfetnú zábavu :D vrelo odporúčam, boli ste u nás voľba číslo 1 na žiadosť nevesty :D ešte raz ĎAKUJEME! Ďakujeme, že ste ochotní hrať aj pre piatich ľudí o 7 ráno :D

Dátum: 15.08.2018

Vložil: Denisa a Matúš

Titulok: najlepší široko ďaleko

Ďakujeme vám krásne za super atmosféru na svadbe,úžasne ste nám spríjemnili náš deň, zábava bola neskutočná, perfektná, úžasná a komunikácia a prístup na úrovni. Počúvali sme aj od hostí na vás samé chvály, takže ešte raz JEDNO VEĽKÉ ĎAKUJEME. Ste úžasní, len tak ďalej.

Dátum: 30.09.2016

Vložil: Svadba Nova Lubovna 24.9

Titulok: Podakovanie

V mene svadobnych rodicov a hosti, sa chceme Vam podakovat za zabavu na svadbe. Boli Ste super! Mozeme Vas len odporucat.

Dátum: 01.10.2014

Vložil: Jozef&Dominika

Titulok: ste JEDNIČKA

Mily Galaxy Benďaci dakujeme ze ste na svadbe tak rozprudili naladu vedeli sme,ze ste dobri a este ste sa zlepsili.Fakt makate na sebe to vidiet a bavi vas to. Kazdemu odporucam tu skupinu Su ochotni spolupracovat,prisposobia sa kazdej situacii a ochotni ostat zabavat aj do rana 6 hod. Kalap dole nech sa dari a Alex vas pozdravuje.Dakujeme este raz...Haligovce

Dátum: 03.08.2014

Vložil: Lubica+Tomas

Titulok: kapelka-The Best!

Kapelníci moji drahí,uplne užasne ste hrali! Chlapci aj sranda s vami :)...Vrelo odporúcam!!

Dátum: 24.07.2014

Vložil: Janka a Martin

Titulok: 5.7.2014

Chlapci veľmi pekné Vám Ďakujeme za skvelú zábavu na našej svadbe. Všetci si vás chválili ešte raz Ďakujem...:)

Dátum: 30.04.2014

Vložil: lucia a duri

Titulok: Poďakovanie :)

Ďakujeme za všetko chalani. Boli ste super. Počuli sme len samé chvály :D Úžasná hudba, vrelo odporúčame všetkým :D Ešte raz za všetko ďakujeme :)

Dátum: 14.10.2013

Vložil: Lukáš a Miriam

Titulok: Kalap dolu ;)

Vrelo odporúčam každému kto chce zažiť úžasných ľudí s užasnou hudbou ;) "Pánové bylo mi ctí s Vámi dnes hrát" ;) (Goráľu či ci ne žáľ)

Dátum: 04.09.2013

Vložil: Patrik a Veronika

Titulok: :)

Ďakujeme Vám za super zábavu na svadbe až do rána...Boli sme s Vami nad mieru spokojní a sme radi, že sme mohli tento náš vzácny deň stráviť s Vami - GALAXY BAND :) Odporúčame skvelí ľudia a dobrá muzika..

Dátum: 13.11.2012

Vložil: Baška

Titulok: Perfektos

Skvelí ste boli :) perfektná stužková :) výborne vytancovaní sme všetci boli a zábava vždy v plnom prúde bola .. nikto sa nenudil :) Proste skvelí :)

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok